Zepter Starachowice

 

 

 

 

 

 

 

Tuttoluxo 6SB - 6 funkcji w jednym urządzeniu!

NOWOŚĆ!!

 

Tuttoluxo 6SB to nowe, ulepszone technicznie niezawodne urządznie. Jest skuteczne i praktyczne w użyciu...

 

bookSZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

Naczynia Zepter Z-Line Masterpiece

NOWOŚĆ!!

 

Z Line to naczynia nowej generacji do gotowania najwyższej jakości stworzone do przygotowywania zdrowych posiłków. Teraz naczynia Zepter mają jeszcze nowocześniejszy, stylowy wygląd dzięki wypukłościom i falistym tłoczeniom. Nowy kształt pozwala na komfortowe przechowywanie naczyń o tej samej średnicy, które ułożone jedno na drugim nie blokują się..

 

bookSZCZEGÓŁY

 

 

 

 

Mistrzowski duet - Zepter i Constant Michael Labarre

Francuski Mistrz Kuchni gotuje zdrowe i smaczne potrawy w naczyniach firmy Zepter

 

 

bookSZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

 

 

PREZENTACJA BIOPTRON ZEPTER

W oparciu o wynik rewolucyjnych badań, który uhonorowano nagrodą Nobla - System Terapii Światłem BIOPTRON to opatentowane, produkowane w Szwajcarii, klinicznie przetestowane, sprawdzone i certyfikowane, skuteczne urządzenie medyczne.

 

 

Bezpiecznie stosowane przez ponad 2 000 000 usatysfakcjonowanych użytkowników na całym świecie, System Terapii Światłem BIOPTRON to naturalna terapia uśmierzania bólu i leczenia szerokiego spektrum urazów, takich jak skaleczenia, rany, oparzenia, blizny i problemy skórne. Wysoce skuteczna i bez żadnych znanych efektów ubocznych zarówno do użytku domowego,

jak i w profesjonalnych placówkach, także medycznych.

 

Terapia Światłem BIOPTRON jest stosowana zarówno w profilaktyce, jak i rehabilitacji oraz jako wsparcie w zachowaniu zdrowia, witalności i aktywności. Jest odpowiednia dla każdego, niezależnie od wieku, stanu i typów skóry, a także może być stosowana wszędzie i o każdej porze.

BIOPTRON - ODZYSKAJ ZDROWIE. ZACHOWAJ ZDROWIE

 

 

bookSZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREZENTACJA NACZYŃ ZEPTER MASTERPIECE,


Misja Zepter głosi: Jedz zdrowo, żyj dłużej. Żywność może leczyć i żywność powinna leczyć, lecz wszyscy doskonale wiemy, że żywność może także poważnie zaszkodzić Twojemu życiu i zdrowiu. Czy możliwe jest przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków przy jednoczesnym oszczędzaniu energii, czasu i pieniędzy, ale przede wszystkim ochronie naszego zdrowia? Oczywiście, że tak! Z Zepter jest to możliwe! Zepter znalazł unikatowe, opatentowane i trwałe rozwiązanie dla prawidłowego przygotowywania zdrowej żywności, dla dłuższego i zdrowszego życia. Z naczyniami Zepter Masterpiece możesz gotować bez wody i smażyć bez tłuszczu, dlatego żywność zachowuje wszystkie bezcenne wartości odżywcze, swój naturalny smak, kolor, strukturę i kształt. Dzięki innowacyjnemu wzornictwu, zaawansowanej technologii i niezrównanemu materiałowi - Zepter Metal 316L - naczynia Zepter są niezniszczalne i całkowicie odporne na deformacje.

 

ZEPTER - JEDZ ZDROWO. ŻYJ DŁUŻEJ

 

 bookSZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

THERAPY AIR ION firmy ZEPTER

Therapy Air Ion to produkt firmy Zepter, zaawansowany system oczyszczania i ionizacji powietrza, zapewniający dostęp do czystego powietrza, 24/7. System oczyszczania powietrza składający się z pięciu różnych filtrów, każdy eliminujący różne zanieczyszczenia w powietrzu.

Oczyszczone powietrze jest następnie wzbogacane w jony ujemne, które usuwają zanieczyszczenia z powietrza i pozytywne jony emitowane przez urządzenia gospodarstwa domowego i pozostałe źródła. Therapy Air Ion to jedno z najbardziej efektywnych, ekonomicznych i bezpiecznych urządzeń na rynku, które może na zawsze położyć kres niebezpieczeństwu, jakie grozi naszemu życiu i zdrowu przez zanieczyszczenia, bakterie, pleśń, kurz, pyłki, dym tytoniowy i nieprzyjemne zapachy.

 

CHROŃ SWOJE ZDROWIE DZIĘKI

THERAPY AIR ION FIRMY ZEPTER!

ODDYCHAJ ZDROWO. ŻYJ DŁUŻEJ

 

 

bookSZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

CIŚNIENIOMIERZ Zepter

 

bookSZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

 

Zepter Cosmetics

 

bookSZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

TUTTOLUXO 6S Zepter

 

bookSZCZEGÓŁY